Hakkımızda

NZS Gayrimenkul; Türkiye’de yatırıma özellikle ilgisi olan kişi ve kurumsal yatırımcılarla işbirliği yapan; arsa, konut, ticari gayrimenkuller, proje bazlı gayrimenkuller, turistik tesisler üzerine gayrimenkul aracılık hizmeti veren bir şirkettir.

Tüm Türkiye’de dikkat ve özenle seçilmiş gayrimenkul ve yatırım olanaklarını müşterilerine sunmaktadır. Proje geliştirme ve danışmanlık hizmetleri de şirketin faaliyetleri arasındadır. NZS Gayrimenkul şirketimiz konut, ticari ve karma proje – proje geliştirme süreçlerinin eğitimlerinde ve uygulamalarında yer alarak önemli tecrübeler kazanmıştır. Özel projelerde, proje ortakları ile işbirliği yaparak cazip şart ve koşulları müşteri ve yatırımcılara sunarak hizmet sağlamaktadır.
Ayrıca gayrimenkul projelerine ilişkin olarak Oteller, AVMler, Outlet Merkezleri, Temalıparklar, Rekreasyon alanları, Açık ve Kapalı alanlar için;

  • Durum tespit ve değerleme çalışması
  • Proje geliştirme Hizmetleri(Fikir geliştirme,Kavramsal Geliştirme,Tasarım Geliştirme,İnşaat Proje Yönetimi,koordinasyon,finansman ve açılış yönetimi,işletme aşaması ve marka geliştirme yönetimi)
  • Proje Geliştirme Danışmanlık Hizmetleri(Fizibilite,Lokasyon,Pazar Analizi,Bütçe,Nakit Akış Analizleri ,Finansal Modelleme)

NZS Gayrimenkul BTSO Kayıtlı olup yöneticileri ise BEMO belgeli ve KHAS Gayrimenkul Satış Pazarlama Eğitimi Almış kişilerden oluşmaktadır.

VİZYON & MİSYON VE DEĞERLER

VİZYON

Yaptığımız hizmette İz bırakacak projelere imza atmak.

MİSYON

Dürüstlük ve kaliteden ödün vermeden, bulunduğu bölgeye ekonomik değer katan gayrimenkul hizmetleri konusunda müşteri memnuniyetini sağlayarak yatırımcısına kazanç ve gelir sağlamak ayrıca en doğru ve şeffaf şekliyle hizmetleri sunmak.

DEĞERLERİMİZ

  • İnsan Odaklılık: Çalışan ve müşteri memnuniyetine önem vermek.
  • Şeffaflık: Çalışan ve müşteri memnuniyetinde şeffaf olmak, açık iletişim kurmak, güvenilir olmak.
  • Uzmanlaşmak: Her hizmette sürdürülebilir kalite için konusunda uzman kişilerle titizlikle çalışmak.
  • Yenilikçilik: Yenilikleri takip etmek, yeniliklere açık olmak , topluma ve çevreye duyarlı teknolojileri bulup uygulamak.
  • Yaratıcılık: Yaptığı işte farklılığı yakalamak özgün işler ortaya koymak.