Haberler

OLAY HABER

İsar Group’tan 4 bölgede 350 konut

İsar Group’tan 4 bölgede 350 konut

İsar Group İnşaat ve NZG Gayrimenkul ortaklarından Serkan Sakder, güvenli ve kullanışlı yapılar inşa ettiklerini söyledi.

  

Yeni Yaşam Görükle projesinde çocuk oyun parkı, havuz, kapalı çocuk oyun alanı, çocuk havuzu ve güvenlik  olduğunu ifade eden Sakder, ”Tüm daireler lüx projelerle yarışacak boyutta imal edilmiştir. Görükle’ye yeni bir imaj getirmek amacıyla yarattığımız konsept ile 180 bin liradan 450 bin liraya kadar daire fiyat çeşitleriyle her kesime hitap etmeyi amaçladık. Projenin yüzde 60’lık kısmını 1 yıl içinde sattık. Geri kalan yüzde 40’lık kesimin ise teslim tarihine kadar satılacağını düşünüyoruz” dedi. Sakder, dairelerin 2+1, 3+1, 4+1, bahçe dubleksi ve çatı dubleks şeklinde yapıldığını anlattı.

‘Viya Mudanya’ projesinin ise, 114 daireden oluştuğuna dikkat çeken Sakder, söz konusu projeyi hayata geçirirken tasarıma ve sosyal alanlara çok önem verdiklerini belirtti. Sakder, ”5 yıldızlı otel konseptini aratmayacak projemizde yaz kış full manzara denizi görerek oturabilirsiniz. Projemizde kapalı otoparklar, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness, Türk hamamı, sauna, top oyun alanları, barbekü şömine ve tüm sosyal donatılar bulunmaktadır. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 bahçe dubleksi ve çatı dubleksi seçenekleri de vardır” diye konuştu.
Hasanağa bölgesinde bulunan ‘Bahçe Mahal’ projesi hakkında da bilgi veren Sakder, bu alanın kentin yakın zamanda parlayacak yıldızı olduğunu vurguladı. İlk kentsel dönüşüm projelerinin ise FSM Bulvarı’ndaki Yeni Mekan Sitesi olduğunu dile getiren Sakder, sözleşmenin yapıldığını belirtti. Sakder, projede 32 daire ve ticari alanlar olduğunun altını çizdi.

İsar Group’tan 4 bölgede 350 konut

 

 

 


HABERİN ADRESİ

 

Bursalı Genç İş adamı inşaat sektöründe emin adımlarla ilerliyor.

İsar Group İnsaat ve Nzs Gayrimenkul’un kurucu sahiplerinden olan Serkan Sakder, Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 2017’de Bursalı müşterilerine yaptıkları projeleri tanıttı.

Bursa’nın en büyük eğlence merkezi Kültürpark’ta bulunan Lunapark’ın sahiplerinden olan iş adamı Serkan Sakder inşaat sektöründe emin adımlarla yürümeye devam ediyor. İsar Goup İnsaat ve Nzs Gayrimenkul’un kurucu sahiplerinden olan Serkan Sakder, Gayrimenkul ve İnşaat Fuarı 2017’de firmalarının standları ile Bursalı müşterilerine yaptıkları projeleri tanıttı. Mudanya’nın en lüks projesi ile 114, Görükle’nin en gözde ve en büyük projesi ile 138, Hasanağa’nın en butik projesi ile 48 ve Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’ndaki kentsel dönüşüm projesi ile 32 daireyi detaylı bir şekilde anlatıp bilgi veren Sakder, yakında ses getirecek yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Bursa’da inşaat sektörüne hızlı bir giriş yapıp az zamanda çok başarılı projelerin altına imza atan Serkan Sarkder, “İnşaat sektöründe kaliteli ve lüks butik projelerin altına gururla imzamızı atıyoruz, yaptıgımız projelerimize özen göstererek estetik, guvenli, kullanışlı yapılar inşa ediyoruz. Şuan inşaatı devam ve başlanacak olan projeler ile birlikte 4 ayrı bölgede 350’e yakın konutumuzu teslim edeceğiz.