Emlak Turu

NZS GAYRİMENKUL ile Türkiye’ye emlak turu

NZS Gayrimenkul, bütçe-konum ve diğer taleplerinize en uygun gayrimenkulleri, iyi bilinen, güvenilir, deneyimli müteahhitlerden ve satıcılardan gönül rahatlığıyla alabilmeniz için sizlere sunuyor. “Emlak Turu”  NZS Gayrimenkul tarafından size sunulacak olan gayrimenkulleri, doğrudan inceleyebilmeniz, kalite standartlarını görerek ve hissederek anlayabilmenizi sağlar. Tercih edeceğiniz gayrimenkulün içinde bulunduğu zengin kültürün, doğanın ve konukseverliğin sizi etkileyeceğinden ve bu ortama dâhil olmak isteyeceğinizden eminiz. Sizi içtenlikle Türkiye’ye davet ediyoruz.

 

Emlak turunun planlanması,

Uçuşunuz, havalimanı transferleriniz ve konaklama ile ilgili tüm detaylar NZS Gayrimenkul tarafından Grup şirketlerimizden olan Trompet Turizm tarafından düzenlenecektir. Tercih etmeniz durumunda seyahatinizin detaylarını siz belirleyebilir, emlak turunuzun geri kalanını NZS Gayrimenkul’un ayarlamasını talep edebilirsiniz. Sizin için uygun olan tarih aralığını lütfen en kısa sürede belirleyerek bize bildiriniz.

Ulaşım ve Konaklama

Emlak turunuz boyunca konaklayabileceğiniz yüksek standartlara sahip bir otel ya da lüks bir apartman dairesini seçiminize sunuyoruz. Ön görüşmemiz sırasında size uygun olacak emlak turunu anlamamız ve teyit etmemiz açısından bize taleplerinizin detaylarını bildiriniz.
Satış temsilcimiz size satın alma sürecinin ana hatlarını, satış sırasında ve sonrasında sunacağımız hizmetlerimiz hakkında bilgi verecektir. Sizinle birlikte proje katalogları, kat planları, fiyat listeleri ve diğer bilgileri içeren bir Emlak Turu Paketi hazırlayacağız. Listedeki tüm projeleri ziyaret edip, olası sorularınızın birincil ağızdan cevaplanması için müteahhit ya da satıcı ile yüz yüze görüşme sağlayacağız.
Emlak turunuz tam olarak sizin talep, ihtiyaç ve bütçenize cevap verecek nitelikte tasarlanır.

İncelemeler

Her bir projenin gezilmesinin ardından bilmek istedikleriniz hakkında daha detaylı sorular sormaktan ve düşünceleriniz aktarmaktan lütfen çekinmeyip bizi bilgilendiriniz. Bu sayede satış temsilcilerimiz sizin için daha doğru seçim ve önerilerde bulunacak, daha doğru bir rota belirleyecektir.
Bazı müşterilerimiz satın alma zincirinin son halkası olarak finansmanı görmektedirler, ancak emlak turu öncesinde bu adımı netleştirmek sonrasında yaşanması olası hayal kırıklıklarını yahut stresli gecikmeleri önleyecektir.
Turunuzun her hangi bir anında aklınızdaki diğer projeye dönebilir, seçenekleri daraltmak için eleme yapabilir ya da diğer bir alternatif olarak daha iyi düşünmek için eve dönebilirsiniz. Hiçbir zaman satın almanız için baskı yapılmayacaktır.
Doğru sonuca ulaşmak için; doğru tavsiye ve doğru danışman gerekir. Sizin için en doğru ekip olan NZS Gayrimenkul’e hoş geldiniz!